Закарпатський “губернатор” Москаль дав знакове інтерв’ю 112 каналу (ВІДЕО)

москальГолова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль заявив, що у Закарпатській обл. веде себе інакше, ніж на Донбасі. Про це він розповів в ефірі телеканалу “112 Україна“.

На питання, чи використовує він при розмові з президентом ненормативну лексику, Москаль відповів, що веде себе інакше, ніж на Донбасі.

“Ні, ви знаєте, Схід України, так, як я поводився на Луганщині, абсолютно на 180 градусів я веду себе по-іншому в Закарпатській області”, – заявив Москаль.

Також Геннадій Москаль заявив, що придумав ефективну схему боротьби з контрабандою

“Я придумав нормальну схему (для боротьби з контрабандою, – ред.). Знайшли нормальних митників, домовилися зі словацькими, угорськими. Бачать, що є сигарети, робіть вигляд, що ви нічого не побачили, а тим говоримо, ось там у нього. Там сканер, як проходять в аеропорту або на митниці, машину через сканер. Там навіть читається сигарети Marlboro. 5-7 років, ми вже тієї людини в Закарпатті не побачимо, тому що там кримінальна відповідальність. Відразу затримують, у слідчий ізолятор, машину конфіскують, сигарети конфіскують. Крім кримінальної відповідальності дають такий штраф, що там ще років 10 треба буде сидіти в Угорщині, Словаччині, заробляти гроші, щоб ці штрафи заплатити”, – заявив Москаль.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *