Закарпатський фестиваль бограчу став справжнім святом єдності (ФОТО)

Фестиваль Бограчу у Косино.
Було неймовірно КЛАСНО!!!

Атмосфера крутої тусівки. Публіка з усієї України підігрівалась звуками музики з етнічними мотивами від закарпатського гурту “Рокаш” і звичайно ж співом нашого неповторно-харизматичного і улюбленого Олега Скрипки (сюрприз від господарів свята).
Бограч куштувала і сегединський не обійшла увагою (обожнюю цю страву). Закарпатське вино лилось рікою. Але не це було основою отриманих вражень та емоцій.

Люди… з Рівного, Тернополя, Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська, Одеси… з найвіддаленіших куточків України. Усі між собою спілкуються, перескакуючи з української мови на російську і навпаки. Відчуття якоїсь єдності та близкості, так ніби зустрілись родичі, котрі давно не бачились. А ще синьо-жовті стрічки на рюкзаках, сумках. капелюшках, сережках і заквітчані віночки на чарівних дівочих голівках. Справжнє душевне, щире свято ЄДНОСТІ.

Зверху дощ накрапає, а ти ніжишся собі у теплесенькій (35-39град.) воді із ароматами сливовиці (горілка, настояна на сливі), або ж хмелю, чи шоколаду. Кожний басейн – суцільна розкіш для рецепторів та користь для шкіри.
Зізнаюсь, не дивлячись на усю спокусу евкаліптових, льодових. соляних, хамам і т.д. (усього 9 видів) саун, туди я так і не потрапила. Не вистачило на усе часу. Було стільки цікавого. Однак маю тепер привід ще раз найближчим часом відвідати Закарпатський курорт із термальними водами та національною екзотикою.

Інна Конар.

бограч бограч2 бограч3 бограч4 бограч5 бограч6 бограч7 бограч8 бограч9 бограч10 бограч11 бограч12 бограч14 бограч15 інна скрипка скрипка2 скрипка3 скрипка4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *