Закарпатський чиновник назвав голову Держземагентства тупаком

анталНачальник Головного управління Держемагентства у Закарпатській області Олександр Антал на своїй сторінці у мережі Фейсбук дав жорстку оцінку своєму столичному керівнику (орфографія і стилістика автора):

– Для Міністра Швайка! Для тупака неадекватного Рудика!
Також, вважаю за необхідне, для уникнення будь яких негативних наслідків в суспільстві, вищестоящим керівникам центральних органів виконавчої влади враховувати думку громадськості, при призначенні керівників органів земельних ресурсів і не тільки, про що також обговорювалося на сесії Закарпатської Обласної ради та було прийнято відповідне рішення; – що будь які призначення керівників центральних органів влади в регіонах без погодження керівництва краю, а також громадскості є неприпустимі;- тобто брати до уваги відповідні подання влади та рішення депутатів ЗОР, а також позицію громадської організації «Громадська рада Закарпаття із земельних відносин при органах земельних ресурсів».

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

3 thoughts on “Закарпатський чиновник назвав голову Держземагентства тупаком

 • 18.08.2014 at 14:16
  Permalink

  Це людина заявляє яка запровадила за приватизацію земельної дялянки під ОСГ з простих людей від 2000грн. до 10000грн. у вигялді подачки, інакше незатверджують докуметацію!!!

  Reply
 • 18.08.2014 at 14:38
  Permalink

  Піздєц! Антал-інтелектуал :-))))

  Reply
 • 18.08.2014 at 17:46
  Permalink

  Ти дивись яники голову підіймають???

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *