Закарпатських журналістів готуватимуть для “гарячих точок”

АТОЯк працювати в умовах небезпеки журналістам розкажуть і покажуть на тренінгу в Ужгороді

Такий тренінг в Закарпатській області проводитиметься вперше. На ньому працівники ЗМІ не лише дізнаватимуться про безпеку професійної діяльності в теорії, а й перевірять себе в практичних умовах. Уперше про мистецтво виживання в умовах воєнного часу їм розповідатимуть так конкретно і випукло. Вони не лише слухатимуть і переглядатимуть тематичні відео, а й … спробують себе в ролі живих мішеней. Крім того, самі постріляють, к страйкболісти.

Тренінг влаштовує Незалежна медіа-профспілка України в рамках роботи Об’єднаного Центру допомоги журналістам (спільного з Національною спілкою журналістів України).

Запрошуються журналісти, фотокори, оператори телебачення Закарпатської області.

ОДНОДЕННИЙ ТРЕНІНГ із питань безпеки журналістської роботи у місцях підвищеного ризику відбудеться 19 вересня 2014 року (пʼятниця)!

Теми, які розглядатимуться під час тренінгу:

 • як планувати роботу у місцях підвищеного ризику;
 • як працювати на висвітленні масових заходів, протестів і конфліктів без ризику для життя та здоров’я;
 • як не стати заручником;
 • як не втратити професійну апаратуру і зберегти цінні відео- та фотоматеріали.

 

Тренери НМПУ, які мають досвід роботи в екстремальних умовах та пройшли відповідну підготовку у фахівців з безпеки Міжнародної федерації журналістів, даватимуть практичні поради щодо роботи в натовпі, в зонах збройних конфліктів, захисту від різних видів зброї,  взаємодії  з правоохоронними органами.

Ці та інші питання, а також «домашні завдання», привезені з собою журналістами, розглядатимуться протягом планових годин ― від 9.30 до 18.30.

Практичне заняття відбудеться на відкритому повітрі (до чого теж слід бути готовими).

 

Безкоштовна участь у тренінгу дозволяє усім тим, хто працюватиме у місцях підвищеного ризику, отримати потрібні знання і практичні навички.

Всі учасники забезпечуються харчуванням, роздатковими матеріалами. Тим, хто приїде з-поза меж обласного центру, організатори компенсовують транспортні витрати (за наявності квитка). Орієнтовна кількість учасників ― 20.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатських журналістів готуватимуть для “гарячих точок”

 • 11.09.2014 at 10:25
  Permalink

  А свідоцтво про проходження курсу будуть давати?..))

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *