Закарпатських ув’язнених навідали прокурори (ФОТО)

увпЗакарпатську установу виконання покарань №9 відвідав старший прокурор, прокуратури області з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян – Віталій Білець та прокурор – Володимир Луцанич, спільно з заступником начальника із соціально-виховної та психологічної роботи – Андрієм Глебовим та начальника медичної частини – Денисом Заячковським здійснили комісійний обхід. В’язні мали можливість поспілкуватися з прокурорами, які в них цікавилися чи не застосовуються до них заходи фізичного впливу та спецзасоби, чи є зауваження щодо умов тримання.

увп
Основною метою візиту була перевірка стану дотримання конституційних прав взятих під варту та засуджених, а також перевірка умов тримання та матеріально-побутовий стан камерних приміщень, у яких перебувають ув’язненні. Представники прокуратури також, оглянули медичну частину, харчоблок, карцери, навчальний клас, бібліотеку, банно-пральний комплекс, прогулянкові двори, кімнати для коротко та довготривалих побачень.
За результатами перевірки зауважень до керівництва Закарпатської установи виконання покарань №9 висловлено не було.
Прес-служба відділу ДПтС України в Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатських ув’язнених навідали прокурори (ФОТО)

  • 03.04.2014 at 21:58
    Permalink

    Туда всіх ментів і прокурорів корупційних!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *