Закарпатську журналістку звинуватили у погрозах фізичної розправи (відео)

Президент центру правозахисту, ресоціалізації засуджених та членів їх сімей, заступник голови ВПК “Айдар” Лада Сичова звернулася до прокуратури з заявою про переслідування її з боку журналістки Лариси Ступак, як моральне, так і таке, що несе загрози фізичної розправи. Лада Сичова просить захистити її та внести відомості з цього приводу до ЄРДР.

Лариса Ступак заявила, що все викладене у заяві Сичової є завідомо неправдивим повідомленням про злочин і також вимагає відкриття кримінального провадження з цього приводу.

В сотий раз редактор газети “СНК” Лариса Ступак витрачає свій час на надання пояснень в поліції та прокуратурі на висмоктані з брудних пальців аферистів всіх мастей та корупціонерів, звинувачення у міфічних злочинах, які вона ніколи не вчиняла, – прокоментувала цю подію Лариса Ступак.

Деталі у відео.

Читайте також: В Ужгороді “снайпер” ВПК “Айдар” кидалась на журналістів та учасників АТО (відео)

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатську журналістку звинуватили у погрозах фізичної розправи (відео)

  • 30.06.2017 at 08:06
    Permalink

    Цю наволоч розбещену січову треба гнати у свій Ніжин а не лазити поикраїні в непоистойному вигляді старої дівки червоних фонарів

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *