Закарпатському голові облради готують нову посаду

чубірко3Єдиний Центр Закарпаття 7 березня проведе партійну конференцію в Ужгороді, щоб вибрати нове керівництво осередку.

Прес-служба партії дуже завуальовано повідомляє про зміст зібрання, але нам вдалося дізнатися заплановані зміни в керівництві.

Дотепер закарпатською парторганізацією ЄЦ керує рідний брат Віктора Балоги Іван, який донедавна був головою обласної ради, а тепер є народним депутатом. Таким чином саме він має прерогативу у призначенні свого наступника на посаді голови закарпатського ЄЦу. Тим більше, що Володимир Чубірко є не тільки кращим другом середнього з братів Балог, а і пішов його шляхом – з депутата обласної ради став головою облради.

Про те, що Володимир Чубірко готується очолити закарпатський ЄЦ, свідчить і його поведінка. Він підтягує в закарпатський білий дім своїх людей, постійно париться на найдрібніших приводах як то зустріч з вчителями школи чи робоча, а насправді туристична поїздка до Брюсселю.

Наші джерела підтверджують, що рішення про призначенню Чубірка вже фактично прийняте, і на конференції 7 березня буде лише традиційний «одобрямс».

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатському голові облради готують нову посаду

  • 28.02.2015 at 23:35
    Permalink

    ЄЦ треба заборонити так як компартію!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *