Закарпатського прокурора запідозрили у володінні незадекларованим майном (ВІДЕО)

Група закарпатських активістів навідалася до м.Яремче Івано-Франківської області з метою виявити незадеклароване майно прокурора Закарпатської області Володимира Янка. Про це в мережі Фейсбук пише правозахисник Лариса Ступак.

Дружина прокурора Галина Михайлівна нібито надає послуги на тимчасове розселення гостей та туристів у спільному родинному гніздечку Янків, яке ласково назвали ” VIP Вилла Карпатський замок”
Однак, при спробі розселення, нам відмовила прислуга прокурора Янка В.М. Сам Янко з”явився на віллу за декілька хвилин після того, як ми пішли. Мабуть він у той час обходив інше своє родинне майно, про яке забув вказати у декларації, – зазначає Лариса Ступак.

віла янка2 віла янка

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатського прокурора запідозрили у володінні незадекларованим майном (ВІДЕО)

  • 25.05.2016 at 11:11
    Permalink

    Вважаю, що після реформи у прокуратурі області тільки склоки і бля.ство. Янко полишав на посадах імбіцилів, а зараз не знає в яку нору заховатися. Чого варта тільки прокурорша Галушка (Ремарук) Юлія, яка носить заступнику прокурора області Ремаруку Ігорю Васильовичу дитинча під серцем. А старий крахобор покриває цю дамочку перед Янком В.М. Ця байстрючка ходить на перевірки і вимагає у забудовників безоплатні квадратні метри, бо вона коханка Римарука І.В. P.s. А як приємно наблюдати як цілий Римарук у своєї на 20 років молодшої пасіі Галушки Юлії працює у вихідні дні водієм автомобіля марки Мазда СХ-5, по маршруту Івано-Франківськ-Ужгород. Оце любов, коли вже дід сів особисто за кермо… Слава любовничкам франківським.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *