Закарпатські ЗМІ розповсюдили неправдиву інформацію про майже смертельний укус гадюки

гадюкаІнформація про укус змії мешканки Берегівського району,  важкий стан потерпілої та відсутність вакцини облетіла більшість інтернет-видань області. Злата Крамар на своїй сторінці фейсбуку  просила про допомогу своїй родичці(https://www.facebook.com/profile.php?id=100011185233359), яка ніби-то потрапила в реанімаційне відділення Берегівської ЦРЛ .

Як повідомили з Берегівської Центральної районної лікарні ані в реанімаційному відділенні, ані в самій лікарні немає пацієнтки з укусами змій.

Також  в.о. директора ЗТ ЦЕМД Анжела БАКІ розповіла що протизміїна вакцина є в наявності в Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги.  У  разі необхідності введення постраждалим протизміїної сироватки медичні заклади її отримують. За останні два тижні жодного повідомлення з районів області про необхідність введення вакцини не надходило.

Наразі, на сторінці фейсбуку автора «сенсації», інформація про ніби-то укус змії зникла…

Окремо звертаємося до представників ЗМІ області – прохання поширювати перевірену інформацію і звертатися за уточненнями безпосередньо до керівників медзакладів, які згадуються в тій чи іншій публікації, районних та міських відділів охорони здоров’я,  департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА,  прес-центру обласного Центру здоров’я.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *