Закарпатські волонтери отримали нагороди (ФОТО)

В День пам’яті та примирення у місті Лева в розташуванні 80-ї бригади, котра понесла серйозні втрати в найзапекліших боях, військові, волонтери, родичі загиблих бійців разом віддали честь усім полеглим у Другій світовій та сучасній українсько-російській війні Героям та борцям за волю України. 
У місцевому будинку культури відбулось нагородження посмертними нагородами полеглих у боях воїнів. На заході також нагородили медалями бойових військових волонтерів, котрі регулярно розвозять волонтерську допомогу українським бійцям. Серед них – очільник волонтерського відділу “Карпатської Січі” Ярослав Мешко та керівник організації Тарас Деяк. “Карпатська Січ” з жовтня 2014 року налагодила систему розвозу волонтерської допомоги практично на всі напрямки ведення бойових дій. Необхідним допомагали закарпатські волонтери, підприємці, школи, університети, звичайна громада… Тому ці нагороди – наші спільні.
Перемога за нами! Слава Україні та її Героям!
2
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *