Закарпатські воїни пропонують переселенцям з Донбасу не ховатися за спідницями жінок

харченкоНещодавнє рішення Ужгородської міськради про передачу в користування кооперативу “Закарпаття-Донбас” на умовах позички (фактично безоплатно) приміщення котельні площею 553 кв.м в Ужгороді, викликало незадоволення в рядах бійців 15 батальйону,  адже офіцери та контрактники з родинами змушені роками жити в орендованих квартирах. Місцева влада палець об палець не вдарила щоб вирішити цю проблему. Про це “Трибуну” повідомив телефоном військовослужбовець Вячеслав Харченко:

Наша військова частина вже понад два роки бере участь у кровопролитних боях з російськими окупантами за те, щоб Донбас залишився складовою частиною незалежної України. Прикро, що в наших лавах воюють мешканці Закарпаття, Галичини, Наддніпрянщини, але відсутні практично жителі Донбасу-переселенці, які б першими мали стати на боротьбу з окупантами. Але вони, ховаючись за спідницями жінок добре влаштувались на Закарпатті і навчилися отримувати від міської влади Ужгорода преференції.

Попереджаю Ужгородського міського голову Богдана Андріїва та депутатський корпус, який прийняв це неоднозначне рішення, що незабаром ми повернемося і спитаємо чи виділено житло всім жінкам та дітям наших побратимів, які склали голови за незалежність України. Знаю, що діти майора-розвідника 128-бригади Віталія Постолакі, який героїчно загинув під Дебальцевим житло не отримували, а змушені шукати заробітків за кордом.

Окремий привіт “побратимам” та “псевдокіборгам” – проявіть принциповість у цьому питанні, а не ходіть випрошуючи земельні ділянки під садівництво, маючи вже землю для будівництва житла – підсумував Вячеслав Харченко.

Раніше “Трибуна” повідомляла, Голова Люстраційної комісії Закарпаття Вячеслав Харченко пішов на війну з московськими окупантами.

рішення

Пропоную в оренду ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ Nissan Leaf для таксі тел.0662041440

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *