Закарпатські ветерани АТО виступили проти засилля “вчорашніх” політиків в опозиційному русі (відео)

Ветеран АТО В’ячеслав Харченко (Чегевара) зробив резонансну заяву з приводу намаганням очолити опозиційний рух нових політсил екс-головою Закарпатської облради Володимиром Чубірком.
“Як корупціонер-запроданець від клану Януковича-Балог може очолювати об’єднану патріотичну опозицію на Закарпатті (Рух Нових Сил, “Справедливість”, УНСО)?
Я, як голова Люстраційної комісії Закарпатської області ще в 2015 році, перед відправкою на війну, вказав місце Володі Чубірка на смітнику історії у прямому і переносномі значенні. В той час, як в країні третій рік йде війна з московським окупантом, таргани-корупціонери перефарбовуються під патріотичні сили.
Настав час очищення суспільства від такого корупційного непотребу, який намагається впливати на полічичне життя нашого суспільства. Валентин Наливайченко, ця людина ганьбить “Справедливість”,-зазначив В’ячеслав Харченко (Чегевара).
На доказ своїх слів В’ячеслав Харченко продемонстрував відео жовтня 2015 року.

Як альтернативу одіозному політику, середовище атовців розглядає кандидатуру Петра Горзова (позивний Варшава) – ветерана АТО, кавалера ордена “Богдана Хмельницького” ІІІ ступеня, голови громадської організації “Армія Гідності Закарпаття”.

//

зліва Петро Горзов – кавалер ордена “Богдана Хмельницького” ІІІ ступеня
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатські ветерани АТО виступили проти засилля “вчорашніх” політиків в опозиційному русі (відео)

 • 04.09.2017 at 20:54
  Permalink

  Якби такі як Чегевара добралися і до Мукачева, нема лідера кому очолити активних мукачівців
  Але уже уже помалі Мукачівці прокидаються від летаргічного сна і недавно вийшли до мерії
  Но мер засранець на вийшов до мітингувальників побоявся , вийшли два заместітеля барчія Едварда, батько якого просидів 8 років в тюрмі , а сам колись на ділив в свалявському лісгоспів откуда його витурили а Балога подобрав

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *