Закарпатські важкоатлети завоювали дві срібні медалі на кубку України (ФОТО)

Відмінно виступили важкоатлети Закарпаття на кубку у м. Чернігові, який проводився з 24 по 28 лютого. Там взяло участь майже 200 учасників з усіх областей України.

Першими на поміст вийшли жінки до 48 кілограмів. Закарпатську область представляла 15-річна кандидат у майстри спорту Марія Гангур з Великого Березного. Марійка використала у ривку всі три підходи, піднявши у кожному підході 50, 52, 54 кілограми. У поштовху вона використала два підходи, піднявши 60 та 63 кілограми і показала у сумі 117 кілограмів. Це дозволило Марійці завоювати срібну медаль. Чемпіонкою у цій ваговій категорії стала майстер спорту міжнародного класу з міста Луганська Яна Дяченко, яка показала результат 176 кілограмів у сумі двоборства. Бронзової нагороди удостоїлася представниця міста Кіровограда, майстер спорту Юлія Кодратенко, яка показала суму 110 кілограмів. Слід відзначити, що обоє – чемпіонка та бронзова призерка на десять років старші від нашої призерки. Готував нашу призерку Юрій Джупина.

Другу срібну медаль Закарпаттю приніс Костянтин Рева з міста Виноградова, який паралельно виступав і за Запорізьку область. Костянтин у ривку підняв 168 кілограмів та поштовху 220 кілограмів. Чемпіоном у вазі 105 кілограмів став Луганчанин Роман Зайцев, який також показав у поштовху 220 кілограмів, але опередив Костянтина у ривку на 5 кілограмів, піднявши 173 кілограми. Бронзової нагороди удостоївся чернігівець Олексій Бібік з сумою двоборства 381 кілограм.

Відмінні результати показали й інші представники нашої області. У ваговій категорії 69 кілограмів нашу область представляли два важкоатлети. Це ужгородець Олександр Стахів, який показав у ривку 110 та поштовху 136 кілограмів, у сумі двоборства 246 кілограмів і посів дев’яте місце. Василь Безик з Сваляли з сумою двоборства 245 к кілограмів зайняв 10-те місце. Іршавчанин Дмитро Галас, виступаючи у ваговій категорії 84 кілограми з результатом кандидата у майстри спорту 276 кілограмів посів 12-те місце. Майстер спорту з Великого Березного Іван Рогач виступаючи у ваговій категорії 94 кілограми підкорив у ривку 150 кілограмів та поштовху 180 кілограмів. Два підходи на 187 кілограмів були невдалі. У результатів він посів шосте місце.

Готували команду Закарпаття Юрій Джупина, Василь Перебзяк, Олександр Галишин, Дмитро Шкарупа.

Василь Деяк, суддя кубка України,

суддя міжнародної категорії

на фото

важка важка2

  1. Марія Гангур срібна призерказ олімпійською чемпіонкою Наталією Скакун

2. Костянтин Рева – срібний призер, вагова категорія 105 кілограм

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *