Закарпатські телевізійники виступили проти закриття місцевого телеканалу (ФОТО)

Сьогодні телевізійники “Тиси-1” паралельно зі своїми колегами з 10 областей України організували флеш-моб у підтримку місцевого мовлення. Про це в мережі Фейсбук інформує журналіст Павло Білецький.
Журналістів, операторів і техпрацівників зібралося зо 30 чоловік. Вони розгорнули плакати українською, румунською, угорською та словацькою мовами із вимогами не чіпати місцеве мовлення.
За задумом київських чиновників, незабаром у кожній області має зникнути місцеве мовлення, а замість нього, до прикладу, Закарпаттю даватимуть 2 години ефіру у день на націоналному каналі.
після такої реформи сотні працівників ТБ лише у нашому краї просто опиняться на вулиці. такий стан справ, звичайно, нікого не задовільняє. Вимоги телевізійників підтримує і Ужгородська міська організація Незалежної медіапрофспілки України, представники якої також приєдналися до акції.

тиса2 тиса

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Закарпатські телевізійники виступили проти закриття місцевого телеканалу (ФОТО)

 • 17.12.2014 at 21:03
  Permalink

  кому заважає канал Тиса-1? нормальний канал, хоч шось можна подивитися про саме Закарпаття….у нас все так..ламать не строить…

  Reply
 • 17.12.2014 at 22:42
  Permalink

  Ото Балоган!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *