Закарпатські силачі здобули бронзу на європейському чемпіонаті

силачіТроє найсильніших наших краян (цих титулів вони удостоїлися на турнірі силачів «Карпатський ведмідь») Сергій Олеоленко, Іван Григоровський з Ужгорода та великоберезнянець Володимир Цифра привезли бронзові нагороди зі Словаччини. Там, у Гнєздному, проходив командний чемпіонат стронгменів Центральної Європи. Крім наших силачів, що представляли на турнірі Україну, нагороди виборювали три команди словаків, а також збірні Польщі та Чехії.

У шести силових вправах програми чемпіонату наша команда виграла естафету, ще у двох завоювала другі позиції, а також в одній вправі стала третьою. За набраними балами, нашим співвітчизникам дісталась «бронза». Володарями найвищих нагород стала команда зі Словаччини на чолі зі своїм лідером чемпіоном своєї країни Ігорем Петриком. Чеські силачі — другі в командному чемпіонаті. Минулорічний переможець турніру — команда Польщі тепер не змогла піднятися вище п’ятого місця.

“Новини Закарпаття”

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *