Закарпатські судді, які випустили вбивць бізнесмена намагаються залякати прокурора Янка

Судді апеляційного суду Закарпатської області Симаченко Лілія Іванівна та Мишинчук Наталія Степанівна, які випустили на волю вбивць власника місцевої мережі кав’ярень «Time» Олексія Планкіна, вирішили здійснити тиск на прокурора Закарпатської області Володимира Янка за те, що проти вказаних суддів прокуратурою Закарпатської області розпочато кримінальне провадження  за фактом постановленням ними завідомо неправосудної ухвали – ч.2 ст. 375 КК України. Судями подана заява на ім’я Генпрокурора про вчинення злочину прокурором Закарпаття Володимиром Янком.

планкін4
Олексій Планкін з донькою, на очах якої був жорстоко вбитий на початку 2014 року.

 

Аналогічна заява зроблена громадською організацією «МАЙДАН – ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ», яка добивалася звільнення з під варти підозрюваних у вбивстві.

Подаємо текст цієї заяви.

Генеральному Прокурору України Шокіну В. м. Київ, вул. Різницька, 13/15
Міністру МВС А.Авакову (на вик. ст.ст. 55, 56, 214, 215 КПК України)
Уповноваженій Верховної Ради України з прав людини
В.Лутковський (на виконання вимог Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»)
Президенту України
Порошенку П.О. (на виконання ст. 102 Конституції України)
Головам фракцій у Верховній Раді України, Народним депутатам України, (з проханням підтримати законні вимоги перед Генпрокуром України)
Засобам масової інформації (до відома та розголосу в засобах Масової інформації)
ЗАЯВА – ПОВІДОМЛЕННЯ
ПРО КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ
в порядку ч.4 ст. 214 КПК України
27.02.2015 судовою колегією апеляційного суду Закарпатської обл. Симаченко Лілії Іванівни та Мишинчук Наталії Степанівни, м. Ужгород, вул. Довженка, 7 постановлено ухвалу про часткове задоволення апеляційних скарг, поданих учасниками кримінального провадження на ухвалу Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 03.02.2015 про повернення обвинувального акту прокурору та продовження строку тримання під вартою щодо обвинувачених Білика О. та Шовкалюка В., оскаржувану ухвалу скасовано.
У даній ухвалі судовою колегією було вказано на недоліки, допущені як судом 1 -ї інстанції, так і прокурором, в тому числі вирішення питання запобіжного заходу обвинуваченим.
З метою виправдання недбалих, непрофесійних дій працівників прокуратури, прокурор вдався до зловживання своїм службовим становищем в своїх інтересах та інтересах підлеглих працівників, вчинивши тиск на суддів залякуванням та прогрозами про висунення підозри у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 375 КК України. З метою відвернути увагу від непрофесійних дій останніх, боячись осуду громадськості та ідучи на поводі висловлюванням в інтерент-коментарях , зумисно, знаючи, що дана ухвала апеляційного суду не є тим процесуальним рішенням, яке може бути предметом злочину, передбаченого ст. 375 КК України, оскільки не являється кінцевим рішенням, вніс в ЄРДР дані про кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 375 КК України та дав офіційне повідомлення-коментар про доведеність вини суддів апеляційного суду у вчиненні тяжкого злочину, яке розмістив на офіційному сайті прокуратури Закарпатської області.
Маючи на меті збереження запобіжного заходу обвинуваченим , процесуальні прокурори вдалися до непроцесуальних дій, а саме 03.02.2015 порушили перед судом першої інстанції питання продовження строку тримання під вартою без подання письмового клопотання, як цього вимагає ст. 199 КПК У країни, без урахування попередньої ухвали апеляційного суду, у
якій було звернуто увагу прокурору на процедуру подання клопотання про продовження строку тримання під вартою, чим грубо ігнорували вимоги ст. 2 КПК України.
Крім того, намагалися в незаконний спосіб отримати рішення суду щодо продовження строку тримання під вартою обвинувачених Білика і Шовкалюка, при тому, що з 05.09.2014 до 27.02.2015 прокуратура не спромоглася вручити належним чином обвинувальний акт обвинуваченим та їх захисникам, замість того, щоб виправити недоліки, вдавалися до судової тяганини, оскаржуючи ухвали суду 1-ї інстанції, у зв’язку з чим нівелювали загальні засади кримінального провадження, верховенство права, законність, передбачені ст.7, 8, 9 КПК України та ст. 1 КПК України.
А також ними були повідомлення про висунення підозри у вчиненні кримінального правопорушення працівникам пенетенціарній службі Закарпатської області, які начебто неправомірно відпустили утриманих.
Ці дії вважаємо такими, які націлянні на підрив правосуддя у Закарпатті, тиск і дискрімінацію порядних і чесних судій Симаченко Лілію Іванівну та Мишинчук Наталію Степанівну, а також інших, які ще залишились на тернах Закарпатської області.
Прокурора було повідомлено, про те, що має відбутися провакація, але він забажав, як і його попередники працювати ганебно і знахабніло. Не бачити у Складі злочина складу злочина.
На підставі викладеного, просимо внести в ЄРДР відомості про вчинення прокурором Закарпатської області кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 364 та ч.2 ст. 376 КК України. У всіх, в кого є скарги на працівників прокуратури Закарпатської області, звертайтесь до ” Майдану Громадського Контроля” Усі факти будуть оприлюднені.

Нагадаємо, що на початку 2014 року у Мукачеві власника місцевої мережі кав’ярень «Time» жорстоко вбили з обрізу на очах у 5-річної доньки. Більше того, вбивці залишили дитину спостерігати, як стікає кров’ю тато, більш ніж на добу.

Джерела в правоохоронних органах повідомляли про стимуляцію суддів хабарем у сумі  у 350 тисяч доларів.

Loading...