Закарпатські школи “окупували” весь п’єдестал пошани антирейтингу загальноосвітніх навчальних закладів України

ЗНООфіційні результати ЗНО є мірилом результативності навчальних закладів. Зрозуміло тепер чому така війна організувалася проти Ігора Лікарчука. Обшуки в Українському центрі оцінювання якості освіти – помста за результати зовнішнього оцінювання.

Шило вилізло з мішка і тепер, ті які захищають честь і гідність “калективов” (а це російсько-радянське поняття) не можуть приховати свою “успішність”.

Прикро, що відзначилося в негативному плані Закарпаття, наші школи окупували весь п’єдестал пошани з низу в  Рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2015 року , зайнявши всі останні місця з 7253 по 7264

Також закарпатці лідирують в антирейтингу  Загальноосвітнх навчальних закладів, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2015 році (станом на 10 липня 2015 року), за нашими земляками 91-на позиція  з  237-ми

Прикро, що і “свідома” Богданська ЗОШ І-ІІІ ступенів у війшла у сотню найгірших шкіл України. З 7264 навчальних закладів, які приймали участь у ЗНО з української мови, богданська зайняла”почесне” 7154. Також вона потрапила в другий сумний перелік, а саме – Загальноосвітні навчальні заклади, десять або більше випускників яких не подолали поріг «склав/не склав» зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури в 2015 році (станом на 10 липня 2015 року) – де під номером 55 Богданська ЗОШ із 51 випускника 21 не подолали поріг мінімальних 22 тестових балів. Тому факти є найбільшим доказом тих чи інших тверджень.

Надіємося, що команда Геннадія Москаля зможе зламати цю негативну тенденцію, залишену йому у спадок балогівським кланом.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

2 thoughts on “Закарпатські школи “окупували” весь п’єдестал пошани антирейтингу загальноосвітніх навчальних закладів України

 • 27.07.2015 at 21:47
  Permalink

  До даної статті додаємо, що в Україні немає голови сільської ради такого як в Богдані, цей тіп вже другий гід висміює наших вчителів і наших дітей,які тупі. Українську мову(ЗНО) завалила повністю його наближена подруга Гавюк М.М.,яка сама напише на “не здав”. Чомусь ЗНО з других придметів здали. А вам Петро Петрович нагадати як ви вчили. Ми вас і не розуміли що ви говорете а не ще би і розуміли про що говорете. Но зато ви нас використовували у своїх розборках з людьми яких ви не любили.

  Reply
 • 28.07.2015 at 18:04
  Permalink

  Знову ніяк П етро Ференц не може спокійно “дивитися” результати ЗНО. Питанн я в тому чи або скільки дітей підготував до ЗНО кандидат історичних наук ференц.А чому закарпатські випускники найгірші в освіті – тому що нами закарпатцями керують такі сраколизи ,як ференц петро -бувший голова села Богдан,який і не знав що він голова бо він покритка. Для тебе петрику -освіта упала не лиш на Закарпатті -прочитай статтю http://kno.rada.gov.ua/komosviti/control/uk/publish/article?art_id=57498&cat_id=44731.
  А то що ти пишеш про свою рідну школу -точно доказує що не все добре в цій школі бо виховали таке бидло як ти ференц.І нічого ти тим недобєшся …….бо Беркели знову прийдуть до влади а ти будеш у задниці

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *