Закарпатські психіатри допомагають воїнам АТО (ВІДЕО)

Як уникнути посттравматичного стресу солдатам, які служили в зоні АТО –  розповідали у Закарпатському обласному центрі Здоров’я. Там провели семінар, лектором якого виступила досвідчений психіатр, Людмила Мателешко.

Жінка радо відгукнулася на запрошення закарпатських спеціалістів, та приїхала поділитися досвідом з місцевими колегами. Психіатр має багаторічний досвід роботи з людьми, які стали жертвами воєнних конфліктів. За її словами, проблемою посттравматичного стресу в українських бійців повинні займатися виключно професіонали. Адже необережність психотерапевта тільки ускладнюватиме психічний стан солдата. Серед відвідувачів і Закарпатські волонтери, які спілкуються з солдатами мало не щодня, тому про складнощі адаптації солдатів до цивільного життя знають особисто. Говорять Роксолана ІВАНЧОВА, завідувач диспансерним відділенням обласної психіатричної лікарні м. Берегова та Людмила МАТЕЛЕШКО, психіатр.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *