Закарпатські прикордонники знову виявили цигарки у колесах

сигаретиМайже 600 пачок сигарет виявили прикордонники у пункті пропуску «Дякове» під час спільного огляду автомобіля марки «Форд».

Громадянин Румунії, який прибув у пункт пропуску з метою виїзду з України, намагався приховати від правоохоронців сигарети використовуючи конструктивні особливості свого авто.

Виявлені під час огляду контрабандні сигарети разом з автівкою було вилучено. Загальна сума вилучених речей склала більше 36 тисяч гривень.

Ще два громадянина Румунії двічі за добу намагались провести через кордон тютюнову контрабанду у робочих колесах своїх автомобілів.

Так у пункті пропуску «Дякове» прикордонники спільно з митниками під час проведення поглибленого огляду автомобіля «Мерседес» виявили 950 пачок сигарет марки « Rothmans » . 47-річний громадянин Румунії запакував ними колеса свого авто. Виявлені сигарети, як і автомобіль було вилучено та оцінено у 53 000 гривень.

Прикордонники відділу «Солотвино» також виявили сигарети у робочих колесах автомобіля, яким керував громадянин Румунії. Іноземець зміг вмістити у колеса свого «Ніссан Террано» 1930 пачок тютюнових виробів. Цигарки та транспортний засіб, який використовувався як засіб перевезення контрабанди, було вилучено встановленим порядком. Вартість конфіскованої автівки 58 000 гривень, – пише прес-служба Мукачівського прикордонного загону .

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *