Закарпатські прикордонники знайшли у канаві родину нелегалів з 2-місячним немовлям

нелегалиВчора, в рамках спеціальної операції «Кордон 2015», прикордонники Мукачівського загону затримали 7 громадян Афганістану.

Групу  «мандрівників», які переховувались в одному з меліоративних каналів, охоронці рубежу виявили неподалік від кордону.

Під час встановлення обставин виявилось, що у затриманих не має документів, але зі слів, вони є вихідцями з Афганістану та намагались потрапити до Німеччини у пошуках кращого життя.

Варто зазначити, що у небезпечну подорож особи вирушили з двома малолітніми дітьми, одному з яких не виповнилось, ще й двох місяців. Прикордонники доставили затриманих до підрозділу для встановлення обставин правопорушення, а також надали необхідну допомогу.

Ще двох громадян, вихідців з Пакистану, які теж були без документів, затримали сьогодні вранці прикордонники Чопського загону. Чоловіків прикордонний наряд зупинив на залізничному вокзалі міста Ужгород. З пояснень затриманих стало відомо, що кінцевою метою їхньої подорожі теж мала стати одна з країн Євросоюзу.

Держприкордонслужба України

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *