Закарпатські прикордонники спіймали на березі Тиси контрабандистів з 4-ма тисячами пачок сигарет

контрабанда7Учора, 28 червня, прикордонники Мукачівського загону в рамках проведення спільної спеціальної операції «Кордон – 2016», завадили переміщенню через кордон контрабандних сигарет.

Отримавши оперативну інформацію про ймовірну протиправну діяльність на кордоні, прикордонний наряд відділу «Великий Бичків» на березі р.Тиса, виявив та затримав транспортний засіб «Форд» і громадянина України. Неподалік від авто знаходилося 8 пакунків тютюнових виробів, в яких було 4 тисячі пачок сигарет «Марбле» та «Джин Лінг» без акцизних марок.

Сигарети та транспортний засіб передано співробітникам Тячівського відділу поліції в Закарпатській області. По факту направлено повідомлення про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 204 ККУ.

Крім того прикордонники Мукачівського загону відділу «Ділове» за 30 м від лінії кордону виявили 2 пакунки сигарет і затримали ще одного громадянина України. Його притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.202 КУпАП. Товари будуть передані до ДФС, повідомляють на сайті Державної прикордонної служби України.

Loading...