Закарпатські прокурори полюбляють “полуничку” (фото)

Як повідомили джерела у Великоберезнянській прокуратурі, районний прокурор В’ячеслав Конар не вельми любить переобтяжувати себе роботою. Переклавши всю поточну роботу на помічника та підлеглих працівників, він весь час знаходить приводи невчасно з’являтися на роботу та покидати її коли заманеться.

підар конар

В той же час коли він знаходиться на робочому місці, любимою справою прокурора Конара є відвідування сайтів знайомств та перегляд відеоматеріалів сумнівного змісту. Цікавлять В’ячеслава Івановича переважно сцени пов’язані з копрофілією та гомосексуального характеру.  І якщо на “голубі” забаганки прокурора можна сором’язливо закрити очі, адже Україна рухається у Європу, а та нам поставила умову поважати права секс-меншин то інші фантазії прокурора свідчать про його неадекватний психічний стан.

Копрофілія, хто не знає, це отримання задоволення від споглядання  маніпуляцій пов’язаних з дефекацією, простіше кажучи,  за випорожненням кишечника. За Міжнародним класифікатором хвороб (МКХ-10) вона розглядається як стійке психічне захворювання і що немаловажливо, свідчить про наяність іших розладів психіки на кшталт параної чи шизофренії. Тим більш, що процес хвороби може бути усладнений наяністю у пацієнта вродженої хвороби центральної нервової системи.

Як відомо, прокурор В’ ячеслав Конар своїми діями вже поклав жирну пляму на репутацію Закарпатської прокуратури і хоча попередньому керівництву та місцевій службі внутрішньої безпеки вдалося покрити всі його злочини, всьому приходить кінець і наслідки безкарності працівника прокуратури можуть бути непередбачуваними.

Та й з моральної точки зору, як почувають себе закарпатські прокурори коли їхнього колегу поза очі називають “підаром”

На новопризначеного прокурора Закарпатської області Володимира Корбаня незабаросм чекають “100 днів роботи” і підійти до них треба з конкретними результатами .

Фото прокурора В’ячеслава Конара із соціальної мережі Фейсбук

підар конар2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

5 thoughts on “Закарпатські прокурори полюбляють “полуничку” (фото)

 • 02.08.2013 at 10:21
  Permalink

  Прокурор-гавноед это круто. Пшонка! Наградить!

  Reply
  • 02.08.2013 at 19:33
   Permalink

   Наявність спадкової хвороби центральної нервової системи 🙂 Ого, як закрутили. А попроще: псоріазний він.

   Reply
 • 02.08.2013 at 11:32
  Permalink

  У них робота тяжка – хабарі брати, того і дуркують прокурори.

  Reply
 • 02.08.2013 at 12:15
  Permalink

  А почему таких дегенератов сюда из Харькова шлют? Область вся заражена такими ублюдками по самое не могу. И Румянцев тоже рассеянин шнырь еще тот

  Reply
 • 02.08.2013 at 15:11
  Permalink

  Пора цьому придурку, що ганьбить усю українську прокуратуру іти на х…. Хай дасть дорогу молодим.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *