Закарпатські прокурори кажуть, що їх працівник не попадав нетверезим в ДТП

Попович ВЗакарпатська прокуратура миттєво відреагувала на публікацію в “Трибуні” інформації щодо можливої причетності до ДТП прокурорського працівника Йосипа Кілічука.

Ось, що повідомила прес-служба закарпатської прокуратури:

“Сьогодні, на одному із закарпатських Інтернет-ресурсів з`явилася інформація анонімного характеру під назвою “Закарпатська міліція приховала ДТП за участі прокурора?”

У повідомленні йшлося про ДТП, що сталося на Рахівщині начебто за участі  працівника прокуратури Закарпатської області.
Прес-служба прокуратури Закарпатської області уповноважена офіційно заявити, що викладена інформація не відповідає дійсності”.
Надіємося, що внутрішнє розслідування закарпатських прокурорів було повним та всестороннім і видання “Трибуна”, як офіційно зареєстрований засіб масової інформації, матиме нагоду звернутися до Генпрокурора з проханням заохотити речницю Закарпатської обласної прокуратури Вікторію Попович.
 
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатські прокурори кажуть, що їх працівник не попадав нетверезим в ДТП

 • 01.10.2013 at 20:49
  Permalink

  У Кілічука поганяло 100 гривневий, багато мутив з с/г інспекцією із землею, багато розвели румунів що побудувалися за межами села, брали від 2х штук баксів щоб не касували державні акти.

  На початку 2000х водив неґрів. Йому по прокуратурі допомагав Опішняк.
  Має вдома в Бичкові “бар”, ігрові автомати, поширює та продає травку, контробасить сигарети

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *