Закарпатські профспілки відмовляються захищати своїх працівників (ДОКУМЕНТ)

Як уже повідомляло видання “Трибуна”, на Закарпатті сталася критична ситуація через невиплату заробітної плати працівникам ДП “Закарпатський облавтодор”, який заборгував уже понад 5 мільйонів гривень. Після чотирьохмісячного ігнорування працівники Рахівської та Мукачівської філій організації створили страйкоми і готові до радикальних дій.

Дивну позицію в цій ситуації зайняв голова Закарпатської об’єднаної профспілки працівників шляхових господарств голова Іван Копинець. який не бачть порушення прав своїх підопічних.

Очевидно, що за 23 роки незалежності України нічого не змінилося, Радянський спадок профспілкового руху, який за своєю суттю був провладним, а не захищав членів профспілок, досі приносить шкоду. Досі профспілки, у більшості своїй, близькі до керівництва, а не служать своїм членам. І досі вони не виконують роль впливового правозахисного руху, як це відбувається в Європі та США. Також досі профспілки залишаються непрозорими організаціями, навіть для своїх членів. Що призводить до зловживань з коштами та майном.

страйк страйк2 страйк

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

One thought on “Закарпатські профспілки відмовляються захищати своїх працівників (ДОКУМЕНТ)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *