Закарпатські правозахисники повідомляють про кріпосне право на Хустщині

Ступак ЛПро це в мережі Фейсбук пише правозахисник Лариса Ступак.

30 км від Хуста.
Сьогодні були на засіданні сесії віддаленої сільської ради . Молодий голова сільської ради спочатку мало розгубився від такої уваги до закритого сільського клубу “Голова енд Компані”
потім, зробив телефонний дзвіночок, взяв себе в руки і … начудив.
Боже правий! Що ж вони роблять по селам, ті сільські депутати… Це просто жах. Бідні, бесправні, забиті люди у селах. Там нічого неможливо пояснити, доказати, вимагати, просити.. Там нема з ким говорити.
На всю сільраду два с половиною службовця, всі між собою родичі,
один комп, три кабінета, і жодного ЮРИСТА по периметру села.
Що ж вони там чудять… Ой, що чудять…
Здається там ще не відмінили кріпосне право, – зазначає Лариса Ступак.


Loading...

Comments:

1 Response

  1. читач сказав:

    Подяка таким правозахисникам, як Лариса Вікторівна, нашого краю, які пораз ризикуючи ідуть викривати свавілля чиновників різних рівнів і мастей, як в області, так і вмістах, срайонних центрах, селах.
    Відсутність правового розяснення громадян, незнання своїх прав згідно Конституції, незнання елементраних норм права, невміння захистити свої порушені права роблять їх, цю біомасу(вибачте за порівняння) управляєму у ручному режимі місцевих князів, царьків, голів, депутатів сільрад. А що робиться у гірських селах?
    Треба проводити і їздити на місця до сільських трудях і проводити првові всеобучі, розяснювальну роботу, щоб громадяни україни, де б вони не жили були обізнані бодай із законами, які захищають від свавілля чиновників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + 7 =