Закарпатські правоохоронці затримали групу наркоділків

Правоохоронці на Закарпатті затримали злочинну групу, яка займалася виготовленням наркотиків та їх збутом за кордон. У затриманих у ході обшуків знайшли наркотики, зброю та значну суму грошей.

За попередньою інформацією, група осіб налагодила незаконне переправлення через державний кордон України в Європу наркотиків. Зокрема, на території Виноградівського району, на пункті пропуску «Вилок» на кордоні з Угорщиною, при спробі незаконного переміщення з України в Європу близько кілограма наркотичного засобу, затримано місцевого мешканця.

Також, у ході спільної спецоперації, у фігурантів кримінального провадження проведено 7 обшуків.

В результаті, виявлено та вилучено 15 млн угорських форинтів, 10 тис дол. США, майже 10 тис. Євро, автомобілі, пістолет «Форт», понад 140 рослин, схожих на коноплю, гранату РГД 5, три чорні маски, пакунок з 400 гр. речовини рослинного походження, схожої на коноплю тощо. Призначено відповідні судові експертизи.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії, вирішується питання про затримання фігурантів кримінального провадження та арешт вилученого майна.

Нагадуємо, що днями було затримано працівника Виноградівського відділення поліції, який, спільно з своїми колегами, за 50 тис дол. США обіцяв покривати функціонування в м. Виноградів нарколабораторії. Названий факт є продовженням ефективної злагодженої боротьби правоохоронців краю з наркобізнесом в області, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Loading...