Закарпатські правоохоронці виявили велику партію контрабандних сигарет у дерев’яних котушках для кабелів

контрабанда1Увечері 27 серпня в рамках проведення спільних дій співробітниками Держприкордонслужби та Державної фіскальної служби було затримано вантажний автомобіль «Вольво», який намагався перевезти через державний кордон значну партію контрабандних сигарет.

Як повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України, прямуючи до Словаччини через пункт пропуску «Ужгород», водій надав документи на вантаж, серед яких значилось понад 170 дерев’яних котушок для кабелів.

Під час проведення ретельної перевірки працівники пункту пропуску знайшли серед вантажу сигарети марки «Вінстон» українського акцизу, які були загорнуті в поліетиленові пакунки та приховані усередині катушок.

контрабанда2

Про факт виявлення сигарет та з метою проведення подальших слідчих дій прикордонники проінформували представників СБУ.

Наразі триває підрахунок виявлених контрабандних сигарет, але за попередніми даними їх кількість становить понад 60 тисяч пачок.

Оперативними підрозділами Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України та іншими взаємодіючими органами проводяться подальші перевірочні заходи по виявленню та встановленню можливих місць накопичення контрабандної продукції та причетних осіб до даного правопорушення.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *