Закарпатські праві об’єдналися (ФОТО)

23 червня 2015 року в Ужгороді у приміщенні актової зали будинку “Просвіти” підписано угоду про співпрацю між правими силами Закарпатської області. Політично-громадський союз має на меті боротьбу з проявами колабораціонізму та сепаратизму в краї.

Традиційно захід розпочався з виконання Державного Гімну України. Після виступів учасників форуму перейшли до обговорення пунктів угоди про співпрацю ВО «Свобода» та партії «Народний Рух України». Основними напрямками роботи сторін стане, перш за все, боротьба із сепаратизмом в області. Пунктами угоди стали: взаємне непоборення на місцевих виборах, консолідація сил у інформаційній боротьбі з державою-агресором, рішучапротидіяти проявам сепаратизму в Закарпатті, сприяння об’єднанню українських церков в єдину Українську помісну церкву. «Сторони висловлюють готовність консолідувати свої сили для гуманітарного забезпечення та вишколу особового складу «Карпатської Січі», роти вогневої підтримки 93 бригади Збройних Сил України та резервного полку «Карпатська Січ» , – йдеться в тексті підписаної угоди.

Головним спікером форуму став командир підрозділу «Карпатська Січ» свободівець Олег Куцин. Командир «Кум» розповів про стан справ на передовій через онлайн-зв’язок та дав відповідь на ряд запитань учасників форуму.

«Ця війна повинна закінчитись становленням України як самостійної сильної держави і крахом російського імперіалізму. Закінчення збройного протистояння і справжній мир можливий лише за умови військової перемоги. І ніякі підписання угод про перемиря не призведуть до спокою не лише на сході України, але в державі загалом. Тому ми повинні максимально мобілізовуватись навколо боротьби з агресором, який поки що переважає нас в чисельністю та озброєнням, але не може подолати нашої сили, сили духу» , – зазначив командир «Карпатської Січі»

Підписантами документу стали перший заступник голови обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Ігор Ващенко та заступник з питань національної пам’яті та історичної спадщини Ірина Гармасій. Свої підписи поставили голова обласного осередку «Народного Руху України» Іван Габор та заступник голови обласної організації Ганна Табачук.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО «Свобода»

праві

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *