Закарпатські платники податків сплатили понад 2 мільярди гривень

грошіПодаток на доходи фізичних осіб, податок на додану вартість, акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – це податки, які є лідерами по забезпеченню податкових надходжень до бюджету.

Загалом, за оперативними даними, до Зведеного бюджету в Закарпатській області за період січень-серпень 2015 року забезпечено сплату податків у розмірі понад 2 млрд 88 млн грн. З цієї суми трьома вище зазначеними податками забезпечено надходження майже 1 млрд 189 млн грн.

Якщо порівнювати надходження до бюджету, які, як відомо, відповідно до Бюджетного кодексу, класифікуються за такими розділами: податкові надходження; неподаткові надходження; доходи від операцій з капіталом; трансферти, то ми спостерігаємо значний ріст, більше ніж на 54% зросли саме податкові надходження. У минулому році за відповідний період цей показник становив 1 млрд 355 млн грн.

Варто зазначити, що до державної казни перераховано 987 млн грн податків, до місцевих бюджетів – майже 1 млрд 102 млн грн.

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області зазначають, що втішним є рівень надходжень саме до місцевих скарбниць, адже це дає фінансові підстави для досягнення місцевими громадами власного розвитку та благополуччя.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *