Закарпатські підприємства оштрафували на 806 тис. гривень за крадіжки електроенергії

електропровідЗа минулий тиждень на 806 тисяч гривень оштрафували закарпатські підприємства за крадіжки електроенергії. Про це повідомляє прес-службаПАТ «Закарпаттяобленерго».

За період з 15 по 19 лютого 2016 року працівниками компанії виявлено 58 фактів крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено  47  Актів порушень Правил серед населення та 11 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено в Тячівському районі (6 порушень). Найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою пошкодження приладу обліку, зриваючи пломби, а також шляхом підключення розеток прихованої електропроводки.

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок було виявлено у 7-ми районах, з яких найбільше також у Тячівському районі (3 випадки). Найчастіше порушення –  втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Загалом упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів:

–    у побуті – на 153,3 тис. грн.;

–    у юридичному секторі – 806,8 тис. грн.

Зокрема, минулого тижня Комісією з розгляду актів про порушення Правил користування електричною енергією було оштрафовано на суму майже в 700 тисяч гривень санаторний комплекс у Виноградівському районі. Причиною штрафу став виявлений працівниками ПАТ «Закарпаттяобленерго» факт пошкодження розрахункових засобів обліку електроенергії, які призвели до зміни показів засобів обліку, – повідомляє прес-служба ПАТ «Закарпаттяобленерго».

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *