Закарпатські патріоти добилися відставки “перевертня” з ОДА (ДОКУМЕНТ)

піпаш3Закарпатським національно-патріотичним об’єднанням «Україна Соборна» було направлено ряд листів до відповідних органів влади, щодо доцільності та моральності призначення на посаду начальника управління інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Закарпатської обласної державної адміністрації Піпаша В.В.

Не дивлячись на те, що дана особа за часів комуністично-антиукраїнського режиму обіймала посаду комсорга у групі шкіл Рахівського районного комітету Ленінської Комуністичної Спілки Молоді України. Опісля стала однією із розкольників Руху на Закарпатті та в подальшому – фальсифікатором історії визвольних змагань на прикінці 80-х, початку 90-х років. У відповіді від тодішнього губернатора Губаля Василя Івановича йшлося про те, що поряднішого та чеснішого працівника, достойнішого кандидата на вищезазначену посаду годі й шукати.

Дивно читати такі відповіді від «оновленої» влади після Революції Гідності, адже очільники колишніх режимів винищували, мордували, катували, ґвалтували, морили голодом наших дідів та прадідів. А їхні послідовники зараз роблять те саме з нашими побратимами, рідними, батьками чи просто знайомими. До влади допускають тих, хто безпосередньо займав керівні посади та зомбував свідомість українського народу за часів панування комуністів.

Але ми, патріотична молодь, не зупинились і продовжили боротьбу проти всіх запроданців та перевертнів. Після низки повторних листів нами було отримано відповідь від нового очільника Закарпатської ОДА з повідомленням про звільнення Піпаша В. В. із раніше займаної ним посади. Маленька, але перемога.

Лист з цим повідомленням Ви можете переглянути нижче.

sz.uz.ua

піпаш2

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *