Закарпатські орієнувальники успішно виступили на турнірі в Словаччині (ФОТО)

Команда гуртківців Закарпатського центру туризму і спорту учнівської молоді, що займаються у Мукачівському КСО “Товариш”, прийняли участь у відкритій першості Кошицького краю зі спортивного орієнтування. Змагання проходили у два дні у Сланських горах. Крім представників східнословацьких клубів в них прийняли участь й орієнтувальники з Естонії. Нагороди виборювали як юні спортсмени, так і їхні батьки – досвідчені спортсмени, учасники всесоюзних та міжнародних чемпіонатів, які свого часу також опановували ази спортивного орієнтування в «Товариші».

Незважаючи на холодний пронизливий вітер і складний рельєф місцевості, закарпатці виступили гідно. Переможцями у своїх вікових категоріях стали Владислав (Ч-10) і Катерина Цепурдеї (Ж-12), Ігор Французов (Ч-45), Андрій Лозицький (Ч-45) і Олександр Цепурдей (Ч-55).

Срібні нагороди вручено – Дарині Лозицькій (Ж-12), Ніні Цепурдей (Ж-12), Владиславу Французову (Ч-18) та Людмилі Гришко (Ж-35). Бронзові відзнаки отримали Каріна (Ж-10) і Артур Сватки (Ч-18), та Марина Французова (Ж-35).

Олександр Цепурдей

орієнт орієнт2 орієнт3

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *