Закарпатські націоналісти відзначили 76-у річницю Карпатської України на Верецькому перевалі (ФОТО)

15 березня 2015 року на Верецькому перевалі відбулось вшанування загиблих героїв  Карпатської України за участи командира «Карпатської Січі» та «Легіону Свободи»  Олега Куцина.  

Щороку націоналісти-свободівці вшановують пам’ять героїв, які полягли у боротьбі за незалежність Карпатської України у 1938-1939 роках. Верецький перевал – місце масових розстрілів карпатських січовиків, де й поховані їхні тіла. Захід організовували вже традиційно Закарпатська й Львівська обласні організаціі ВО «Свобода». Окрім свободівців, до вшанування також долучилися Народний артист України, кобзар Тарас Силенко та учні Турківської ЗОШ.

До заходів вшанування Карпатської України долучилися сокільці, бійці батальйону «Карпатська Січ». «Я вважаю своїм священним обов’язком як галичанина стояти тут пліч-о-пліч з своїми побратимами, аби вшанувати пам’ять тих січовиків, що поклали своє життя за нашу з вами свободу», – підкреслив боєць «Карпатської Січі», сокілець Богдан Федун.

«Колись на нашу землю нападали зауральські азіати на заході,  нині ж – на сході. Це війна не за Донбас і не за Крим – це війна за Українську Державу. І обов’язок кожного з нас – долучитися до цієї тотальної війни, аби зберегти Україну для майбутніх поколінь» – наголосив у своїй промові націоналіст Олег Куцин.

перевал

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *