Закарпатські націоналісти поскаржились на обласного прокурора його керівництву (ДОКУМЕНТ)

У зв’язку з неправомірним відкриттям кримінальних проваджень проти учасників маршу “Слави Героїв Карпатської України” націоналістичні, патріотичні організації та учасники бойових дій краю передають колективну скаргу генеральному прокурору України В. Шокіну на прокуратуру Закарпатської області.

Ці кримінальні справи мають замовний характер та куруються безпосередньо Г. Москалем, який і доручив головному прокурору області В. Янку їх відкриття на черговій сесії облради.

В той же час нас підтримують близько десятка народних депутатів, які готові взяти розслідування даної спроби тиску на патріотів, націоналістів та учасників бойових дій Закарпаття під особистий контроль і також направлять звернення до Генерального прокурора щодо фактів переслідування учасників маршу “Слави Героїв Карпатської України”.

Г.Москаль замість прямих обов’яків, передбачених для голови ОДА, на Закарпатті нічим іншим, як скандалами та розпалюванням конфліктних ситуацій не вирізняється. Однак якщо він вважає, що йому вдасться так просто зламати націоналістий рух, дати сепаратизму вільно розростатись Закарпаттям і перетворити область у власне “царство”- пан Москаль помиляється.

Боротьба триває!

скарга скарга2 скарга3 скарга4

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *