Закарпатські митники виявили контрабандні сигарети, сховані у колесах автомобіля

контрабанда6Сьогодні, вночі, 28 червня, на ділянку «Виїзд з України» митного посту «Тиса» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «SUZUKI» з реєстрацію Словацької республіки, під керуванням громадянина України.
Для проходження митного оформлення українець обрав смугу руху спрощеного митного контролю – «зелений коридор», а перед початком проведення митного контролю усно заявив, що в його автомобілі товари та предмети приховані від митного контролю, або такі, які заборонені до вивезення з України відсутні.
На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, транспортний засіб було виведено з загального потоку і направлено в бокс поглибленого огляду для проведення митного огляду. Таким чином у колесах транспортного засобу виявлені приховані від митного контролю цигарки, загальною кількістю 810 пачок без акцизних марок.
Українець вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників), з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України. Його дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
На підставі статті 511 Митного кодексу України цигарки та автомобіль вилучено.

ДФС у Закарпатській області
Loading...