Закарпатські митники вилучили вантаж контрабандних сигарет, схований в газовому балоні

контрабандаГромадянин Угорщини повертався з України в Угорщину на транспортному засобі «AUDI 100» з угорською реєстрацією, у газовій установці приховав 480 пачок сигарет «MARLBORO GOLD». Щоб не видати себе, він обрав «зелений коридор».

Перетнути кордон угорець вирішив майже опівночі, в пункті пропуску «Лужанка» Закарпатської митниці ДФС. Працівники митниці прийняли рішення провести поглиблений огляд транспортного засобу із залученням спеціаліста по встановленню газового обладнання. Громадянин Угорщини, довго не думаючи, зачинив машину й почав телефонувати на антикорупційний сервіс «Пульс» та скаржитись на затримку в митному оформленні, просив пришвидшити цей процес, і тим самим «тиснути» на працівників митниці.

Через три години з моменту як угорець заїхав на пункт пропуску, він надав можливість провести огляд транспортного засобу.

В ході огляду випущено наявний у балоні газ й демонтовано газовий балон, що знаходився в багажному відсіку, а всередині балону виявлено приховані сигарети вітчизняного виробництва з фільтром із акцизними марками України. Вартість тютюнових виробів 9 360 грн, ще 40000 гривень склала вартість автомобіля.

Від надання пояснення громадянин Угорщини відмовився.

Таким чином громадянин скоїв дії, спрямовані на переміщення сигарет через митний кордон України, з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Ці дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених часиною 1 статті  483  Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил тютюнові вироби та транспортний засіб вилучено, повідомляє відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *