Через приховані 130 пачок цигарок українець залишився на Закарпатській митниці без “Альфа Ромео”

контрабанда-авто1Службовий собака допоміг працівникам Закарпатської митниці ДФС виявити в автомобілі українця приховані тютюнові вироби.

На митний пост «Тиса» громадянин заїхав 26 травня 2016 року о 00:41 год, на «ALFA ROMEO», реєстраційний номерний знак Словаччини, 1999 року випуску.

Для проходження митного контролю громадянин обрав «зелений коридор». Перед початком проведення митного контролю українець усно заявив про відсутність у нього товарів та предметів прихованих від митного контролю, або таких, які заборонені до вивезення з України.

В ході проведення митного контролю із використанням службового собаки в транспортному засобі виявлені незаявлені під час усного опитування та приховані від митного контролю 130 пачок сигарет «BOND STREET» вітчизняного виробництва, із акцизними марками України.

контрабанда-авто2

Таким чином, українець вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, тютюнові вироби та автомобіль 1999 р.в. вилучено. Сума оцінки всього вилученого майна склала близько 30 тисяч гривень, повідомляють у відділі організації роботи ГУ ДФС у Закарпатській області.

Loading...