Закарпатські митники вилучили в угорця 3900 пачок сигарет та автівку

митницяУ зону митного контролю на ділянку «Виїзд з України» пункту пропуску «Дзвінкове» Закарпатської митниці ДФС заїхав легковий автомобіль марки «VW» моделі «Golf», реєстраційний номерний знак Угорщини, рік виготовлення – 2001, під керуванням громадянина Угорщини.

Формою проходження митного контролю іноземець обрав порядок проходження митного контролю по каналу «зелений коридор».

Відповідно до Митного кодексу України обрання «зеленого коридору» вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території та свідчить про факти, що мають юридичне значення.

На підставі наявності, зокрема, ознак облаштування транспортних засобів спеціально виготовленими сховищами (тайниками) або використання інших засобів чи способів, що утруднюють виявлення товарів – проводиться митний огляд.

В ході здійснення митного огляду на майданчику поглибленого огляду транспортного засобу і речей громадянина були виявлені приховані від митного контролю тютюнові вироби, а саме: сигарети марки «Lifa Menthol Super Slim» без акцизної марки з надписом «For duty free only» в кількості 1500 пачок та сигарети марки «Compliment Super Slims 5» також без акцизної марки з надписом «For duty free only» в кількості 2400 пачок.

Виявлені тютюнові вироби громадянин Угорщини визнав своєю власністю. В поясненні зазначив, що тютюнові вироби приховав особисто від митного контролю, переміщував їх через митний кордон з України в Угорщину, з метою подальшої реалізації для одержання прибутку.

Зазначені дії іноземця мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних правил вилучено тютюнові вироби та транспортний засіб, орієнтованою вартістю понад 60 тис. грн, –повідомляє Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *