Закарпатські митники вилучили у словака крадене авто вартістю в мільйон

крадене автоДо митного контролю та митного оформлення словак, як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав свідоцтво про реєстрацію та доручення на право керування автомобілем, засвідчене печаткою іноземної установи.

В ході здійснення митного контролю виникли підозри щодо внесення змін в номерне позначення кузова транспортного засобу, оскільки бортовий комп’ютер автомобіля видав інший VIN-код. Таким чином, на підставі ст. 327 Митного кодексу України, до митного огляду транспортного засобу був залучений експерт. Під час проведення митного огляду транспортного засобу за його участі встановлено, що першопочаткове номерне позначення  кузова  на автомобілі було спиляно, а на його місце нанесено інше.

В ході проведення перевірки митниця отримала лист від сектору Укрбюро Інтерполу МВС України в Закарпатській області, відповідно до якого  встановлено, що цей транспортний засіб викрадений.

Таким чином громадянин Словаччини перемістив через митний кордон України легковий автомобіль марки “AUDI A6 ALLROAD” з приховуванням від митного контролю, шляхом наданням митному органу, як підстави для його переміщення документів, що містять неправдиві дані щодо  номерного позначення  кузова транспортного засобу.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною  1 статтею  483 Митного кодексу України.На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом  про порушення митних правил вилучено автомобіль, вартістю майже 1 млн 186 “AUDI A6”, вартістю 48 900 євро.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *