Закарпатські митники вилучили “Land Rover” з підробленими документами

лендроверВиїхати з України через митний пост «Солотвино» з підробленими документами на авто намагався наш співвітчизник, повідомили в ГУ ДФС у Закарпатській області.
Українець на «LAND ROVER RANGE ROVER» з литовською реєстрацією обрав для проходження контролю «зелений коридор». Як підставу для переміщення через митний кордон України автомобіля надав доручення на право користування та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Управлінням аналізу ризиків та протидії митним правопорушенням Закарпатської митниці ДФС було направлено запит до литовського нотаріуса з метою підтвердження або спростування факту легалізації доручення. Від нотаріуса отримано відповідь, в якій зазначено, що вказане доручення нотаріус не оформляв та не засвідчував. Зокрема, нотаріус повідомила, що пред’явлені їй доручення на литовській та на російській мовах є підробленими.
В своєму поясненні громадянин України вказав, що авто з реєстраційним номерним знаком Литви придбав на ринку в одному з районів Закарпатської області у незнайомого чоловіка. Цей громадянин разом із автомобілем надав йому свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та доручення на право користування.
Зазначені дії громадянина України мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протокол про порушення митних правил, а автомобіль, вартістю понад 44 тис. грн, вилучено.
Відділ комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області
Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *