Закарпатські митники припинили більше двох тисяч спроб порушення законодавства

Протягом 2015 року підрозділами Закарпатської митниці ДФС запроваджено 2 266 справ про порушення митних правил на суму понад 44,8 млн грн.

Складеними протоколами про порушення митних правил з незаконного обігу вилучено: транспортних засобів на суму понад 12 млн 831 тис. грн; побутової техніки на суму понад 8 млн 129 тис. грн; тютюнових виробів на суму 3 млн 410 тис. грн; продуктів харчування на загальну суму 1 млн 770 тис. грн.

До правоохоронних органів для внесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань Закарпатською митницею ДФС скеровано 367 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки кримінальних правопорушень.

Фахівці митниці зазначають, що протидія незаконному переміщенню за межі України тютюнових виробів є одним з пріоритетних напрямків роботи відомства. Протягом 2015 року за результатами такої роботи складено 159 справ про порушення митних правил. Вилучено з незаконного обігу 390 178 пачок цигарок.

З цієї кількості в 39 випадках зафіксовано спроби переміщення цигарок через ділянки «зеленого» кордону, тобто поза пунктами пропуску. Загальна кількість тютюнових виробів, які громадяни намагалися перемістити за межі України, склала 59 580 пачок.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *