Закарпатські контрабандисти влаштували перестрілку на кордоні

 пістолетПро це інформує читач видання “Трибуна” з Рахівщини, прізвище з питань безпеки не називаємо (орфографія та стилістика автора):

“30 черня вночі, на кордоні між Україною та Румунією  в с.Луги Рахівського району сталися розбірки із стріляниною між контробандистами та погранцями. Збоку погранців автомобіль джип (водій був Кріса із Богдана) віз сигарети і його перестріли контробандисти на чолі із Черваком Юрою (депутат Рахівської райради від УДАРу), туся, Шміло (зять тусі) та ще 6 чоловік, постріляли із боєвої зброї автомобіль та забрали сигарети. Менти та погранці цей випадок скривають. В с.Луги “смотрящий” від силовиків по контробанді і нетільки Шемота Василь Мик(бахор) який працює майстром лісу Щаульського лісництва.

 На Рахівщині діє група осіб які працюють по контробанді під прикриттям окреміг осіб із силових структур, зокрема, начальника Рахівського УБЕЗу Богдана Биндака, який котролірує на Рахівщині всі фінасові потоки від Рахівського РВ УМВС”.
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

9 thoughts on “Закарпатські контрабандисти влаштували перестрілку на кордоні

 • 02.07.2014 at 19:15
  Permalink

  Хлопці пишіть куцльтурно і грамотно ! А пише ці статті колишній депутат райради Кокіш-Мельник Микола (дідько), тому, що сам замішаний в контрабанді! Жаль дурного кріса бо з ним був Дунчі Ярослав, а заберуть автівку в кріса бо машина ліва ,украдена і перегнана через кордон з румунії,немає ніяких документів ! Трактор який недавно вкрали також рук справа богданських злодюжок- Баланса, Кріса, авторитета з села Луги Сорича Василя, та бувшого міліціонера Савчука Юрія.

  Reply
 • 02.07.2014 at 22:25
  Permalink

  Так-так,за Баланса й Кріса чув,це ще ті злодії,крадут все на своєму шляху!!!!!!Магнітофони,та солярка в Ясінях справа їх рук,та крали запчастини на мерседеса,Кокіша-Мельника Миколи(дідька),який криша цих злодіїв!!!!!

  Reply
 • 02.07.2014 at 22:41
  Permalink

  І ще,за солярку в Ясінях відповідав невинний хлопець від якого забрали джипа,ніби він вкрав солярку,а насправді її крав кріс і баланс,а зробив це все так,що невинного хлопця звинуватили,Кокіш-Мелник Микола(дідько)і не знаю як такий бандит-алкаш міг бути депутатом Райради!!!!!!!!!!!!!

  Reply
 • 03.07.2014 at 14:26
  Permalink

  Хто чия криша то це питання ментів, але хто дозволяв стріляти із боєвої зброї в хлопців і менти з прикордонниками цей факт замовчують чомусь ???

  Reply
 • 03.07.2014 at 14:49
  Permalink

  Якщо це пише Кокіш-Мельник тоді він молодець!!! В Рахові давно діє злочинна група силовиків які в Рахові все і творять крадіжки, розбої, контробанда, незаконний вивіз незаконної деревини і т.д..А Биндак це людина яка випадково працює в міліції і його місце у в”язниці!!! Червак із Савчуком ділять контробандні потоки і нажаль ці хлопці заручники ситуації!

  Reply
 • 03.07.2014 at 18:03
  Permalink

  Рахівські контрбандисти спільно з начальником Рахівського УБЕЗу Биндаком Б. викликали на підмогу у вирішенні цього питання самого заступника начальника ВБ УМВС в закарпатській обл. Кайла Юру.

  Reply
 • 03.07.2014 at 20:41
  Permalink

  Це піздєц! Після приїзду в Рахів заступника ВБ УМВС України в Закарпатській обл. Юрія Кайла старший опер карного розшуку Едуард Капчук поїхав до Кріса Богдана та Поповича Василя(баланса) і залякував хлопців щоб ті казали, що вони ніде небули і нічого незнають та щоб заяву в міліцію не писали! Тобто міліція покриває злочинців!!!

  Reply
 • 05.07.2014 at 09:52
  Permalink

  то підараси мінти рахівські вни то шо би треба робити та нато закривают очі а невинних садьи наприклад так як капчук тот жирний, чмо тото залите, сраколиз, він неодного посадив запусто він ще довжин пострадади, треба всьох пересипати в рахові бо то всі бандіти а капчук гівнюк я незнаю як зтаким ще жінка жеве уродом

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *