Закарпатські інваліди перемогли на міжнародному музикальному фестивалі в Словаччині

28-29 вересня 2015 року в Словаччині в місті Михайлівці відбувся масштабний міжнародний музикальний фестиваль осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вперше в ньому активну участь прийняли інваліди з Закарпатської області. У фестивалі крім українців прийняли участь особи з особливими потребами зі Словаччини, Угорщини, Сербії, Хорватії і Польщі. Відрадно, що українські учасники на цьому фестивалі зайняли перше командне місце завоювавши велику кількість нагород. Від України на фестивалі активно виступали і перемагали члени Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець) і Закарпатського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» (голова – Андрій Чегіль).

Серед українських учасників фестивалю найкраще виступили Вікторія Лисюк, Віктор Басько і Марічка Цуркан.

інвалідОрганізатором фестивалю виступила Михайловецька районна рада Словацької асоціації інвалідів (президент Ева Хлодінкова).

Ініціював участь закарпатських інвалідів у цьому чудовому мистецькому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. Хоча більшу частину своїх зусиль Закарпатський обласний осередок української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату витрачає на створення спортивно-реабілітаційного центру інвалідів та учасників АТО, все ж Олександр Лизанець знайшов можливість організувати поїздку представників України на такий чудовий міжнародний фестиваль осіб з обмеженими фізичними можливостями.

         Велика подяка за допомогу в організації поїздки української команди на ці змагання директору СП «Дюті фрі трейдінг» Танчуку Євгену Степановичу.

 

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *