Закарпатські інваліди оздоровились в Словаччині

14-15липня 2016 року в Словаччині на озері Ширава, що в 30 км від Ужгорода, безкоштовно оздоровлювались спортсмени-інваліди Закарпаття. Чудовий словацький курорт Земплинську Шираву змогли відвідати аж 17 спортсменів-інвалідів Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату (голова – Олександр Лизанець) і Закарпатського обласного центру спорту інвалідів «Інваспорт» (голова – Андрій Чегіль).

Запросили до себе в гості закарпатських спортсменів з обмеженими фізичними можливостямипредставники Михайловецької районної ради Словацької асоціації інвалідів (президент Ева Хлодінкова). Ініціював участь закарпатських спортсменів-інвалідів у цьому чудовому заході голова Закарпатського обласного осередку української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець. За словами Олександра Лизанця закарпатські спортсмени-інваліди змогли в Земплинській Шираві насолодитись красою первозданної природи, поплавати у кришталево чистій воді озера Ширава, скоштувати чудові страви словацької кухні, відпочити від виснажливих тренувань і плідно поспілкуватись зі словацькими колегами.

Закарпатські спортсмени висловлюють щиру подяку директору фірми «Інтеркеш Україна» («Позика до зарплати»)Олександру Рімеку, якийдопоміг організувати цю поїздку.

інваліди2 інваліди3

 

Loading...