Закарпатські хористи виступають у зоні АТО (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє Дмитро Кобринський.

У Донецькій області тривають виступи хору “Купаж”. Закарпатці заспівали стпілецьких і жартівливих пісень на концерті з нагоди Міжнародного жіночого дня у Міському Будинку культури.. А ввечері 6 березня хор виступив з великою програмою народних та героїчних творів у військовій частині, бійці якої оїороняють зведений ними ж понтонний міст поблизу Слов’янська. На завершення концерту і на знак подяки берегівчанам пролунали власні вірші слухачів – донецького громадського активіста Олександра Романька та командира батальйону понтонників Миколи Вишневського. Виявилося, що буковинець М.Ф.Вишневский у мирному житті – професор університету, а війна змусила його поміняти аудиторії на окопи і мости… На завтра заплановано ще декілька виступів і зустрічей учаснмків хору з бійцями АТО та патріотичною громадскістю.

7 березня на зустріч з берегівчанами до Словяянська приїхав Олексій Пацюк зі 128-ї бригади. Після цього хор Купаж вирушив до Артемівська, де виступив перед бійцями, що лікуються у військовому шпиталі. Далі закарпатців запросили громадські активісти до міської бібліотеки, яка одночасно є осередком патріотичної громадськості Артеміська (Бахмута).

 

купаж купаж2 купаж3 купаж4 купаж5

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *