Закарпатські дороги неначе після обстрілу (ФОТО)

Про це в мережі Фейсбук повідомляє громадський активіст Тетьяна Дюрдь

Арсеній Яценюк це не дороги Сходу, підбиті танками – це дорога міжнародного значення в Закарпатті. Якщо виділяєте гроші на ремонт, хоча б контролюйте будь ласка, чи використовуються вони за призначенням. Хоча б третя частина, ато тут ні копійки не вкладено вже протягом багатьох років.

Коротко і по-суті. До мене, як до активістки, звернулись жителі Іршавського району(в т.ч. мої рідні), які вкрай обурені тим, що дороги в Закарпатті капітально ремонтуються тільки в Мукачеві, Виноградові й інших містах, де живуть місцеві олігархи, а прості села, як Богом прокляті, оминають. Чому до мене? Бо в РДА кажуть грошей нема, в ОДА не відповідають, а нардепи з цього округу, приїжджають раз перед виборами на джипах високих – тай і їдуть геть наобіцявши золоті гори. Я не говорю, що ця дорога (Білки – Хуст) ціла така, але кожні 10-50 метрів так) тут вже ямковий ремонт не допоможе, бо яма на ямі. Мало того, коли жителі сіл зібрали особисті гроші і хотіли власноруч відремонтувати цю дорогу – їм сказали строго ніт, бо це дорога міжнародного значення і на неї гроші виділяють(правда жителі це не бачать). Мало того, була тут яма метрів три в глибину, чоловік один засипав і його оштрафували. Ці фото зроблені не в потайних вуличках, а, повторюю, на центральній дорозі. Можете приїхати перевірити, тільки їдьте на уазіках.
Ну і щоб Ви остаточно зрозуміли суть проблеми, то ми їхали на Ладі з 4-місячною дитинкою терміново до лікаря, і якщо Ви уважно роздивитесь фото, то зрозумієте, що терміново це не було. Якщо Ви хочете, щоб владу поменше критикували, а люди Вас любили – пам”ятайте про простих селян. Слідкуйте кому виділяються кошти на ремонт доріг і де ці дороги ремонтують. Люди звертались повсюду, але їх не чують. Тому пишу напряму Вам))
Ця дорога є аварійнонебезпечною. А бездіяльність “відповідальних” у цій сфері органів може вартувати життя і здоров”я людей.
Я сподіваюсь, Ви допоможете))

п.с.: дивно, що телебачення, ледве проїхавши, не зробило репортаж про цей жах, який навіть узбіччам оминути не можна, тому, що там також ями

і позначу ще людину, яка чи не єдина про простих селян думає.
Олег Ляшко прікінь? Ну що це таке? Ану робіть там розгон. Тут не те, що бабуся, а й корова чи кінь ногу вломить, поки буде йти пастися