Закарпатські добровольці підтримали ув’язнених побратимів (ФОТО)

січ230 жовтня в таргічний, але в той же час героїчний День політв’язня, активісти ГО “Карпатська Січ”, а також воїни одноіменної роти бат-ну “Донбас” підтримали ув’язнених побратимів, які добивались справедливості, але були репресовані.
Тепер на виїзді з м. Ужгород буде виднітись баннер з написом “Свободу політв’язням та героям війни”, що має поширити резонанс справ проти патріотів і в нашому тихому містечку. А бійці роти “Карпатська Січ” підтримали всеукраїнське одноденне голодування.
В Україні на сьогоднішній день числиться величезна кількість політрепресованих, але не варто розкисати та ховатися по норам, адже це означає, що режим боїться, а якщо влада панічно боїться націоналістів, то їй нічого не залишається окрім впровадження масштабних репрессій стосовно революціонерів.
Ми в свою чергу мусимо зберігати пильність та тверезий розум  і продовжувати вести свою боротьбу на всіх фронтах та напрямках, адже якщо ця жертовна боротьба обернеться перемогою то в’язні режиму будуть вільними!
банер банер2
Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *