Закарпатські ДАІшники разом з журналістами ловили порушників (ФОТО)

У останній день березня працівники ДАІ Закарпаття спільно з журналістами та представниками громадськості провели рейд на предмет виявлення порушників правил дорожнього руху. Акцент робили на перевищенні швидкості та дотриманні водіями інших ПДР. 

З двома знімальними групами, журналістами друкованих і електронних ЗМІ та представниками ГО «Спеціальний контроль» вирушаємо від обласного УДАІ на Мукачівщину.

Перша зупинка — у селі Ракошино перед Мукачевом. Тут, за словами працівників ДАІ — найбільша імовірність порушень швидкісного режиму. тим більше, зуиняємося позаду пішохідного переходу, який теж часто ігнорують водії. За 10-15 хвилин спостереження, на диво ніхто не порушує. У поле зору працівнків ДАІ потрапив водій пасажирського мікроавтобуса, котрий не пропустив пішохода. Під впливом відеокамер та зауважень інспектора, водій зізнався у порушені і обіцяв надалі бути уважним. ДАІшник у свою чергу попередив водія про можливу відповідальність і без складання протоколу відпустив.

Зауважимо, що відпрацювання проходило під проливним дощем. І вже за кілька хвилин вимірювання швидкоті їзди автотранспорту працівники ДАІ, як і журналісти добряче промокли. Попри це, рухаємося далі. Наступна зупнка — відрізок дороги за санаторієм Карпати на тій же Мукачівщині.

Дорогою, їдучи у цивільному авто, зауважуємо перед постом ДАІ мікроавтобус «Фольксваген транспортер» без номерних знаків. Питаємо сержанта ДАІ, котрий за кермом, чи має право водій їздити на такому авто. Інспектор каже, що це, однозначно порушення, але припускає, що авто мабуть їде реєструватися. При обгоні мікроавтобуса, зауважуємо, що спереду номерні знаки присутні.

До Карпат фіксуємо кілька обгонів нашого ціивільного авто суцільною смугою. А от наших колег-журналістів, котрі їдуть у слжбових автах ДАІ, такі «лихачі» обганаяти не наважуються…

У Карпатах, за словами інспекторів — не менш складний відрізок шляху. Окрім того, що водії порушують швидкісний режим, з боку в’їзду до Карпат зі Сваляви іноді мають місце обгони по через суцільну лінію. Щоправда, за близько 20 хвилин нашого перебування, жодних таких порушень виявлено не було. Та й водії солідарні, ще до приїзду помічаємо, як моргають світлом, мовляв, спереду патруль…

Попри невеликий «урожай» порушників, журналістам і громадським активістам вдалося відчути на власній шкурі, як то бути інспектором і я к працювати за будь-яких погодніх умов. Тай самі інспектори розповідають, що порушники трапляються різні: є люди, котрі перепросять, а є котрі і облають. Але присутність громадськості під час роботи, зізнаються сторожі доріг, дещо стримує емоції хамовитих водіїв.

Павло Білецький

Гроза

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *