Закарпатські чиновники ухиляються від мобілізації

військкоматСпівробітники Закарпатської ОДА та Ужгородської міської ради, яким було вручено повістки на робочому місці, не з’явилися до військкомату. Про це у коментарі УНН розповів військовий комісар Ужгородського ОМВК Микола Журавльов.

За його словами, ще у кінці липня співробітниками Ужгородського ОМВК було вручено 70 повісток чиновникам Закарпатської ОДА. Ті ж, хто у той день був відсутній на робочому місці, також не дали про себе знати протягом семи днів, як того вимагає Закон України. Військовий комісар Ужгородського ОМВК М.Журавльов зазначив, що такі випадки серед чиновників не є поодинокими, бо ж і співробітники Ужгородської міської ради, які отримали повістки, ніяк на даний факт не відреагували.

Як відзначив М.Журавльов, справи на цих та інших ухилянтів будуть передані до міської прокуратури Ужгорода.

Зазначимо, процес мобілізації в обласному центрі Закарпаття різко активізувався зі зміною керівництва області та військового комісаріату. Серед мобілізованих абсолютну більшість становлять добровольці, серед яких вперше з’явилися представники ромської общини.

Loading...

Редакція

Трибуна - незалежний погляд на новини Закарпаття, Мукачева та Ужгорода зокрема: політика, громадське життя, кримінал, культура та інше.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *