Закарпатські атовці вважають, що телеканал “Тиса-1” необ’єктивно висвітлює їх діяльність (документ)

Керівники організацій учасників бойових дій Закарпатської області звернулися до керівника  «Закарпатська регіональна дирекція» – Тиса-1, Тиса ФМ Мещерякова В.В. з листом, у якому звертають увагу на неналежне висвітлення проблем учасників атовської спільноти.

Ми, представники громадських організацій учасників бойових дій в зоні АТО, хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що телеканал Тиса-1 не відображає обєктивно процеси, які відбуваються у середовищі закарпатських учасників бойових дій в зоні АТО. З незрозумілих причин постійним гостем на телеканалі Тиса-1 є особа, яка своєю діяльністю дискредитує добре ім’я учасників АТО, Микола Марчишак. Ця особа повязана корупційними звязками з затриманим СБУ на хабарі першим заступником Ужгородського міського голови Іштваном Цапом, аферами з атошними піджаками та непрозорою оборудкою навколо 16 га Яблуневих садів в Ужгороді, коли до списку на отримання земельних ділянок не попала жодна родина заблих в АТО військовослужбовців .

Останньою краплею корисливих інтересів Миколи Марчишака, яка переповнила нашу чашу терпіння, стала його участь у рейдерському захопленні прибудинкової території за адресою м.Ужгород, вул.Можайського, 34 на стороні забудовника.

У звязку з вищевикладеним вважаємо за необхідно пропагувати на каналі дійсно достойних воїнів, а не сумнівних користолюбців.

Просимо надати відповідь згідно чинного законодавства.

Ужгородська філія “Асоціації інвалідів АТО” В’ячеслав Харченко

Спілка учасників бойових дій на Сході України Андрій Мазур

Спілка учасників АТО Великоберезнянщини Владислав Пугінський

Ліга Ветеранів АТО та бойових дій Іван Удут

Карпатська Земля

ГФ “Прайд” Петро Горзов

Loading...